Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług stolarskich firmy NO PROBLEM. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, przeprowadzając naprawy w domach i mieszkaniach, jak i firm prywatnych oraz państwowych, eliminując usterki w biurach, halach przemysłowych, poczekalniach. Posiadamy niezbędne doświadczenie i narzędzia, umożliwiające przeprowadzenie prac na najwyższym możliwym poziomie, a po zakończeniu napraw pozostawiamy za sobą należyty porządek. Jeśli nie są Państwo pewni, czy jesteśmy zdolni wykonać określoną naprawę stolarską, serdecznie prosimy o kontakt – udzielimy informacji najszybciej, jak to możliwe.

Montaż drzwi wewnętrznych

Jedną z prac przeprowadzanych podczas kompleksowych remontów lub w przypadku chęci zmiany aranżacji pomieszczenia jest montaż drzwi wewnętrznych. Odpowiednio dopasowane drzwi będą nie tylko wyglądać efektownie i komponować się z wystrojem pomieszczenia – zapewnią również prywatność i odpowiednie wyciszenie.

Jeśli chcą Państwo przeprowadzić montaż drzwi wewnętrznych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się montażem wszystkich rodzajów drzwi: rozwieralnych, dwuskrzydłowych, wahadłowych, przesuwnych czy harmonijkowych. Drzwi montujemy na zainstalowanej już ościeżnicy lub wymieniamy ją na nową, a następnie mocujemy kołki rozporowe i przystępujemy do wieszania skrzydeł drzwiowych.

Zatrudnij Nas