Zachęcamy do skorzystania z wysokiej jakości usług ślusarskich firmy NO PROBLEM. Przeprowadzamy naprawy w każdym możliwym miejscu: domu, mieszkaniu, biurze czy zakładzie przemysłowym. Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź na telefon lub mail – umówimy się z Państwem na dogodny termin i przystąpimy do wykonania niezbędnych prac.

Regulacja zawiasów

Drzwiczki w szafce nie zamykają się prawidłowo, nie wiszą na jednakowej wysokości, same się otwierają albo nieprzyjemnie skrzypią? Najprawdopodobniej nadszedł czas na regulację zawiasów. Jeśli zamiast próby samodzielnej naprawy mebli wolą Państwo skorzystać z usług specjalistów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą NO PROBLEM z Lublina. W porozumieniu z Państwem stwierdzimy, czy stare zawiasy nadają się do użytkowania – jeśli tak, usuniemy usterkę; jeśli nie, zaproponujemy wymianę zużytych zawiasów na nowe.

Uszczelnianie okien i drzwi

Nieszczelność okien i drzwi najłatwiej zaobserwować, gdy temperatura powietrza za oknem zaczyna spadać. Jeśli pomimo włączonego ogrzewania czują Państwo, że w domu jest niedostatecznie ciepło, problemem może być ucieczka ciepła na zewnątrz w wyniku powstałych nieszczelności. Firma NO PROBLEM chętnie zajmie się tym problemem. W ramach procesu uszczelniania okien i drzwi sprawdzimy, czy uszczelki nie są już zużyte, a także czy okno zostało właściwie zamontowane. Jeśli wymiana okna nie jest konieczna, zajmiemy się jego uszczelnieniem z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, gwarantujących rozwiązanie problemu na długi czas.